BOOK NOW
Elounda Beach Resort
BOOK NOW

Quality Manager (Code: QM023)

Το όνομα ΗΛΙΟΣ Α.Ε. είναι συνώνυμο της εξαιρετικής φιλοξενίας, της εξατομικευμένης παροχής υπηρεσιών, του σεβασμού προς το περιβάλλον και εναρμόνισης με την ελληνική κουλτούρα. Τα ξενοδοχεία Elounda Beach & Elounda Bay Palace που βρίσκονται στην βορειανατολική πλευρά της Κρήτης συνδυάζουν την κλασσική νησιώτικη αρχιτεκτονική με μια αίσθηση πολυτέλειας. Οι  πλήρως εξοπλισμένοι χώροι διαμονής  και οι πλούσιοι κήποι με θέα τον κόλπο του Μεραμβέλου μετατρέπουν την επίσκεψη σε μια χαλαρωτική και αναζωογωνητική εμπειρία .

Tα ξενοδοχεία Elounda Beach και Elounda Bay Palace είναι μέλη της διεθνούς αλυσίδας πολυτελών ξενοδοχείων Τhe Leading Hotels of the World. Κάθε χρόνο προσελκύουν υψηλού επιπέδου επισκέπτες από την Ελλάδα και το εξωτερικό και προσφέρουν εργασία σε περισσότερους από 450 εργαζόμενους.

Αναζητούμε Quality Manager με τις ακόλουθες αρμοδιότητες:

Απαραίτητα προσόντα:

Παρακαλούμε υποβάλετε αίτηση για αυτή τη θέση μόνο εάν διαμένετε αυτήν τη στιγμή στην Ελλάδα και έχετε το δικαίωμα να εργάζεστε χωρίς περιορισμούς.

Αποστολή βιογραφικού με πρόσφατη φωτογραφία στο

[mtzanopoulou@eloundabeach.gr]

Λάβετε υπόψη ότι λόγω του αριθμού των απαντήσεων που λαμβάνουμε, θα επικοινωνήσουμε μόνο με όσους υποψηφίους επιθυμούμε να πάρουμε συνέντευξη ενώ η ημερομηνία λήξης αποστολής βιογραφικών ενδέχεται να αλλάξει χωρίς προηγούμενη ειδοποίηση.

Awards

Green Key 2024
Europe's Leading Beach Resort 2024
Greece's Leading Hotel 2024
Europe's Leading Luxury Villa Resort 2024
Greece's Leading Hotel 2023
Europe's Leading Luxury Villa Resort 2023
VIEW ALL AWARDS
Elounda Beach
Elounda Beach Hotel & Villas, 720 53 Elounda, Crete,Greece. Tel: +30 28410 63000, Fax: +30 28410 41373
Name is required
Email is required
is required
  • Helios Hotels
  • Leading Hotels
MH.T.E. 1040K015A0079800